ДОГОВІР між співавторами про вклад у створення об’єкта права інтелектуальної власності та розподіл винагороди

ДОГОВІР
між співавторами про вклад у створення об’єкта права
інтелектуальної власності та розподіл винагороди

 

 

Ми, які нижче підписалися,________, _________, іменовані далі Співавтори, керуючись законодавством України у сфері правової охорони об'єктів права інтелектуальної власності, на грунті взаємної вигоди і при повній згоді домовилися про наступне:

1. Ми стверджуємо, що нашою спільною творчою працею створено об'єкт права інтелектуальної власності під назвою______________ який, на нашу думку, відповідає вимогам законодавства, що висуваються до ____________ (назва об'єкта права інтелектуальної власності)

Ми стверджуємо, також, що жодному з нас невідома інформація, яка б свідчила, що існує такий же /або тотожний йому об’єкт права інтелектуальної власності, створений творчою працею іншої (інших) осіб.

2. Ми погоджуємося з тим, що вклад кожного з нас у створення __________ _________ (назва об'єкта права інтелектуальної власності) є однаковим( або таким, як зазначено у довідці, що додається).

3. Ми погоджуємося з тим, що створений нами ____________ (назва об'єкта права інтелектуальної власності) є (не є) службовим або для ____________ є службовим, а для________________ не є службовим.

4. Співавтори погодилися передати право на подання заявки на одержання патенту, свідоцтва на компонування ІМС (непотрібне закреслити) ________________ (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особи) далі — Власник патенту (свідоцтва на компонування ІМС)

5. Співавтори домовилися про те, що відповідно до вкладу у створення ____________ будь-яка винагорода, що її Власник патенту(свідоцтва на компонування ІМС) буде сплачувати за використання _______ _________ (назва об’єкта права інтелектуальної власності) розподіляєтся наступним чином:

1.__________ _________%.

2.__________ _________%.

3.__________ _________%.

4.__________ _________%.

5.__________ _________%.

6. Співавтори домовилися, що всі спірні питання щодо створеного ними об’єкта права інтелектуальної власності вони вирішуватимуть за взаємною згодою. У разі неможливості досягти взаємної згоди Співавтори звернуться до компетентної особи або ж до суду.

7. Інші умови____________

Укладено "__"______200_ року у __ примірниках, один з яких знаходиться у Власника.

Підпис Прізвище та ініціали

Скачати документ «ДОГОВІР між співавторами про вклад у створення об’єкта права інтелектуальної власності та розподіл винагороди» можна у форматах DOC | DOCX | PDF | TXT

Залишити коментар до документа

Ваша оцінка:

Тут ви можете залишити коментар до документа «ДОГОВІР між співавторами про вклад у створення об’єкта права інтелектуальної власності та розподіл винагороди», а також задати питання , пов'язані з ним.

Якщо ви хочете залишити коментар з оцінкою, то вам необхідно оцінити документ вверху сторінки

Коментарі до даного документу «ДОГОВІР між співавторами про вклад у створення об’єкта права інтелектуальної власності та розподіл винагороди»

1
Олена
17.11.2020 в 17:34:42

а де джерело? це взагалі то НПА України, а не ваша розробка


Схожі документиТипові договориБланки договорівАктивні юристиАктивні юристи

Телефон: 0637323860
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
Телефон: +38 (097) 410 44 00

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх