Відповіді юристівВідповіді юристів

Типові договориБланки договорів

Лісовий кодекс України (ЛКУ)

  • перевірено 23.04.2016
  • зі змінами від 28.12.2015
  • вступив у чинність 13.04.1994

Лісовий кодекс України регулює відносини, які стосуються володіння, користування і розпорядження лісами та спрямовані на забезпечення відтворення, охорони та стале використання лісових ресурсів з урахуванням економічних, соціальних, екологічних та інших інтересів суспільства. Об’єктом лісових відносин , згідно ЛК, вважається лісовий фонд України та окремі лісові ділянки. Суб’єктами лісових відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та державної влади.

Лісовий кодекс дає характеристику таким поняттям як лісова ділянка, ліс, земельна лісова ділянка. Окрім Лісового кодексу, лісові відносини регулюються Конституцією України, Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» та іншими нормативно-правовими актами. До лісового фонду за цим Кодексом включаються лісові ділянки, включаючи захисні насадження захисного типу, які мають площу не менше 0,1 га. До лісового фонду України не належать зелені насадження населених пунктів (сади, парки,бульвари, сквери), окремі дерева, групи дерев, чагарники на присадибних, садових, дачних ділянках та сільськогосподарських угідь. Кодекс набув чинності 13 квітня 1994 року та складається з 8 розділів та 23 глави. Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу Лісовий кодекс України (ЛКУ). Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Загрузка
Наверх