Типові договориБланки договорів

Відповіді юристівВідповіді юристів

Зразок довіреності, складеної особою, яка не може власноручно розписатись

ДОВІРЕНІСТЬ

 

Місто Київ, першого лютого дві тисячі десятого року.

 

Я, Карпенко Людмила Михайлівна, проживаю в м. Києві,

вул. Московська, буд. 5, кв. 89, реєстраційний номер облікової картки платника податків 1111111111, діючи добровільно і перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам’яті, розуміючи значення своїх дій, ознайомлена з вимогами чинного законодавства щодо недійсності правочинів, уповноважую

Петренка Володимира Олександровича, який проживає в м. Бориспіль Київської області, вул. Фучика, буд. 6, кв. 47, паспорт СК258966, виданий Деснянським РУ ГУ МВС України в м. Києві 01.03.1998 року,

бути моїм представником в усіх установах, підприємствах, організаціях будь-якої підпорядкованості та форми власності, перед усіма фізичними та юридичними особами, в тому числі у відділах соціального захисту населення, поштових відділеннях, установах банку,

з питань ОФОРМЛЕННЯ ТА ОТРИМАННЯ НАЛЕЖНОЇ МЕНІ ПЕНСІЇ, грошових доплат до пенсії, з питання здійснення перерахунку пенсії в разі необхідності.

  Для чого уповноваженому представнику надається право:

·        підписувати та подавати від мого імені заяви;

·        підписувати, подавати та отримувати необхідні довідки та документи;

·        підписувати необхідні документи, а також виконувати всі необхідні дії, пов’язані з виконанням цієї довіреності.

Нотаріусом роз’яснено зміст статей 237 – 241, 247-250 Цивільного кодексу України.

Довіреність видана з правом передоручення, строком на п’ять років і дійсна до першого лютого дві тисячі п’ятнадцятого року.

 

Довіритель свідчить, що дана довіреність видається ним відповідно до його вільного волевиявлення, що відповідає його внутрішній волі, без будь – якого застосування фізичного чи психічного тиску і не носить характеру фіктивного або удаваного правочину.

 

У зв’язку з неможливістю Карпенко Людмили Михайлівни власноручно підписати дану довіреність через хворобу, за її дорученням, у її присутності і у присутності нотаріуса довіреність підписано Фесенком Миколою Анатолійовичем, який проживає в м. Києві, пр-т Оболонський, буд. 5, кв. 85.

 

ПІДПИС: ПІДПИС (Фесенко М.А.)

 

ПОСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС НОТАРІУСА

Скачати документ «Зразок довіреності, складеної особою, яка не може власноручно розписатись» можна у форматах DOC | DOCX | PDF | TXT

Залишити коментар до документа

Ваша оцінка:

Тут ви можете залишити коментар до документа «Зразок довіреності, складеної особою, яка не може власноручно розписатись», а також задати питання , пов'язані з ним.

Якщо ви хочете залишити коментар з оцінкою, то вам необхідно оцінити документ вверху сторінки

Коментарі до даного документу «Зразок довіреності, складеної особою, яка не може власноручно розписатись»

Коментарів поки немає

Схожі документи

Загрузка
Наверх