Типові договориБланки договорів



Розділи консультації



помощь на ребенка до 3-х лет

Доброго дня,юристи.В мене ситуація наступна: зараз я находжусь в декреті і отримую "допомогу на дитину до досягнення нею 3-х річного віку" в розмірі 130грн.Через тиждень я планую вийти на роботу на неповний робочий день(але по основному місцю роботі я буду знаходитися в декреті ще 5 місяців).В совбезі меня сказали,що не будуть платити 130грн,бо я пішла працювати. Питання: чи отримуватиму я 130грн. на дитину працюючи неповний робочий день(2години на день) по законодавству? Я чула,що жінка має право достроково вийти працювати на неповний робочий день і при цьому всі виплати на дитину повинні зберігатися.Буду вдячна на ссилку закону чи постанови.Дякую.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вечора, Ольга Олександрівна. По новим правилам, якщо ви вийдете на неповний робочий день, виплати на дитину в розмірі 130 грн не зберігаються. В ст.179 КЗпП та в ст.18 ЗУ "Про відпустки" виключено положення про те, що виплата зберігається, якщо жінка працює в умовах неповного робочого часу.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.

Загрузка
Наверх