Типові договориБланки договорівРозділи консультаціїСтаття 375. Ввезення громадянами на митну територію України домашніх тварин, МКУ

Доброго дня!

Дуже рада, що маю можливість вас запитати на цьому сайті.

В нас собака куплена восени 2016 року в Україні, але живемо за кордоном, і виїжджали з нею за українським ветеринарним паспортом, ЄС зразка.

Тепер збираємося в гості знову в Україну на тиждень. Питання в тому, на що саме документально орієнтуватися, щоб не робити зайві документи на собаку? Тобто нас її просто задекларувати, згідно цієї статті? Чи орієнтуватись на якусь іншу статтю Митного кодексу?

Наперед вдячна за відповідь.

Наталія

Ваш коментар *

Відповіді юристів

З митного кодексу-Ви можете посилатись як на основну статтю-лише на ст. 375. Такі тварини підлягають письмовому декларуванню та контролю. У главі 68 митного кодексу передбачені митні правопорушення, уникайте їх.

Постановою кабінету міністрів «Питання, пов'язані із застосуванням митних декларацій» від 21 травня 2012 р. встановлено вимоги до оформлення і використання митних декларацій тощо. Наказ міністерства фінансів «Про виконання митних формальностей відповідно до заявленого митного режиму» від 31.05.2012, Конвенція про тимчасове ввезення від 26.06.1990, Міжнародна конвенція про спрощення і гармонізацію митних процедур (Кіотська, щодо митного контролю) в ред. на 26.06.99, закон «Про ветеринарну медицину» від 25-го червня 1992-го року-теж тут доречні.

Недавно об’єкти фауни при переміщенні через митний кордон підлягали обов’язковому письмовому декларуванню.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Юридична консультація (залежно від характеру, письмова)-від 100 грн.. Надання юридичних порад та правової інформації, здійснення роботи з документами правового характеру, деяка юридично-претензійна (тобто-процесуальна) робота, зроблення правового висновку (рос. юридического заключения), ведення правового супроводу та ін.-залежно від складності й за домовленістю. Для надання приватно (платно) юридичних послуг-прохання писати мені приватні повідомлення.

Загрузка
Наверх