Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем, ККУ

Чи передбачає вказана стаття відповідальність за вчинення діянь, що явно виходять за межі владних повноважень (перевищення) службової особи державного підприємства? ( підписав договір, не маючи на це відповідних повноважень)

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вечора, Наталія. Так, за підписання договору особою, яка не має відповідних повноважень, може наступати відповідальність по ст.364 КК України. Але обов"язковою умовою для притягнення до кримінальної відповідальності є ще завдання істотної шкоди такими діями - збитки, які в сто і більше разів перевищують неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 19
Телефон: 0963753599
Телефон: +380972458235
Телефон: 0684963771


Загрузка
Наверх